RC Rewiew - Dokonalý pár

20. října 2012 v 21:50 | E. Rose |  RECENZE
Autor: Ally Condie
Díl: První
Série: Dokonalý pár
Originál: Matched
Počet stránek: 312
Nakladatelství: Knižní klub


Obálka a Kecy kolem
Knihu jsem si pořídila prakticky hned jak jsem se o ní dozvěděla. Zaujalo mě téma a byla to Dystopie, kterým jsem letos propadla.
Pár slovíček k obálce. Obálka je velice povedená a dokonale vystihuje postavení hlavní hrdinky a situaci hlavní hrdinky. Fakticky moc pěkná.

Postavy
Hlavní hrdinkou knihy je Cassie. S tou to je trošičku ošementnější. Na začátku knihy se mi moc nelíbila a nějak zvlášť jsem ji nemusela, ale postupem času prošla jistým vývojem, takže ji nakonec mohu označit jako fajn holku. Kniha končí dost zajímavě, takže myslím, že se z její strany máme na co těšit. Co se týče lásky Cassie - Kye, tak toho mám hodně ráda. Je to nejoblíbenější postava z týto filmy. Spolu s Cass vážně tvoří Dokonalý pár.

Téma
Jak už jsem říkala, dystopiím jsem letos propadla a čtu každou co mě alespoň trochu nechce. Tahle sice má tak originální téma, ale je moc pěkně napsaná. A najde se zde i moment kde jsem uronila nějakou tu slzičku.

Hodnocení
Určitě se nejdná o knihu ze, které bych se posadila na zadek, nejlepší kniha kterou jsem četla apod. Přesto se, ale jedná o zajímavý titul, který si zaslouží místo ve vaší knihovničce. Hodnotím 3,5 hvězdičkami.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Roxanne Roxanne | Web | 21. října 2012 v 20:00 | Reagovat

Knihu si chci už delší dobu půjčit. Skoro každý si ji vychvaluje takže si ji prostě musím konečně sehnat! Asi k vánocům :D.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama